Norske gitartabs
+Tab
Hei! Den akkorden jeg kaller Bm7 er samme akkorden bare at jeg kun legger fingrene der de skal være på andre band, jeg spiller altså ikke med noen fingre på tredje og fjerde, om du skjønner! Prøv å se om du får det til! Jeg synes det høres bra ut!
"Originalt av Sondre Bratland". Herregud i himmelen hvor dum er det lov å bli? :P Sangen er en irsk folketone, og den er spilt av utallige artister. Sondre Bratland meg i ræva.
Slide up fra 7 til 9.
Herlig!!!
Trivia: Flightbetegnelsen SK 305 er Haugesund - Oslo. Ja, jeg er flyinteressert også! :P
Digger denne her, tusen takk for jobben! Legg gjerne ut flere Zoo-classics om du vil!

Likte veldig godt sedonas trick med D/F# som en bassovergang til G. Der brukte jeg selv en Hm7 når jeg "fingerspilte". Når jeg slår akkordene så høres det mye bedre ut med D/F# som bassovergang.
Dette er langt fra Månemannen, jeg vet ikke hvilken gruppe du fornærmer mest men tipper Vamp. Flott sang dette også, da.
Capo 3, min venn!

Svært takknemlig for at du legger inn denne, men den mangler MANGE akkorder. Broen er også feil, skal ta en kikk senere, eksamen i morgen.
Vers 3 er feil og jeg er litt usikker på enkelte av akkordene!